2011-12 BOARD MEMBERS
President: Charles Jeon
Vice President: Patrick Yoon
Treasurer: Sriram Radhakrishnan
Secretary: Varun Sampath
Corporate Relations Chair: Nick Howarth
(Contact the board: upennhkn AT gmail DOT com)
Faculty Advisor: Kenneth R. Laker

CURRENT MEMBERS

2011 Inductees
Madhur Agarwal, SSE '11
Brandon Hedvat, SSE '10
Aditi Jain, CIS '11
Ciara Kennedy, SSE '11
Hijoo (Karen) Kim, CIS '11
Eve Lee, SSE '12
Alvin Loke, CIS '11
Peter Maa, CIS '11
Thanat Owlarn, CIS '12
Joseph Weinhoffer, CIS '11
Yeo Ho (Patrick) Yoon, CIS '12

2010 Inductees
Huanwu Li, CIS '11
Stephanie Simon, CIS '12
Kunal Lala, CIS '11
Bryan Chiang, SSE '12
Justin Warner, SSE '12
Michael Posner, CIS '12
Sriram Radhakrishnan, EE '12
Shilpa Sarode, EE '12
Daniel Fleischer, EE '12
Varun Sampath, CMPE '12
Jin You, EE '12
Cheng Luo, CIS '12
Jin Ser, EE '11
William Etter, EE '11
Christopher Setian, EE '11
Pallavi Yeramilli, EE '11
Harsh Mundhra, CIS '10
Robert Feigenberg, SSE '11
Nickolaus Woodruff, EE '11
Daniela Savoia, EE '11
Soh Nagano, SSE '11
Ross Boczar, EE '11
Daniel Susskind, CIS '11
Erich Sorger, SSE '11
Nicholas Stevens, SSE '11
Paul Martin, EE '11
Ana Giannareas, SSE '11
Charles Jeon, EE '11
Miguel Gonzalez, EE '11

2009 Inductees
Alexander Kayvanfar, CIS '10
Fen Fei Fang, CIS '11
William Christopher Jordan, CIS '10
Yu Tazawa, EE '10
Andrew Townley, EE '11
David Kurt Loewy, EE '10
Matteus Jiawei Pan, CIS '11
Yan Yanovskiy, CIS '10
Eric Su, CIS '11
Matthew Feczko, CIS '10
Andres Velazquez, CIS '11
Zachary Goldberg, CIS '10
Kristen Ying, DMD '09
Nechemya Kagedan, CIS '10

2008 Inductees
Aaron Jungstein, EE '09
Alfred C. Wang, EE '10
Avinash S. Rajput, EE '09
Brandon B. Park, EE '09
Cassandra Ichniowski, DMD '09
Cem Dedeaga, SSE '09
Chang Hae-Gin, CSE '10
David Wang, EE '09
Deger Atay, SSE '09
Ethan Keller, SSE '09
Ji Kim, EE '10
Jordan Brindza, CSE '10
Ju Tan, CSE '09
Lee Farber, CSE '09
Leon Hermans, EE '09
Kefei Zhou, CSE '09
Kiuk Chang, CIS '10
Martin Yu, SSE '09
Mihai Coman, CSE '09
Nathaniel conrad, CIS '10
Nicholas Annetta, EE '09
Nick Perkins, SSE '09
Nrupesh Patel, SSE '09
Prashant P. Kumar, EE Grad '10
Rohit Chandra, EE '10
Thalia Shamash, SSE '09
Timothy McKenna, EE '09
Vipul Devluk, SSE '09
Willy Bernal, EE '10
Yaoxiang Choong, CSE '09
Ying H. Tay, EE '10
Yu Liu, EE Grad '10

2007 Inductees
Aaron Jacobson, EE '09
Arjun Batra, EE '09
Brandon Duick, EE '09
Chinawat Isradisaikul, CSE '09
Daniel Lustig, EE '09
Elizabeth Schmutter, CSE '09
Jeffrey I. Kim, CSE '09
Jonathan Coveney, CSE '09
Luke Thomas Zarko, CSE '09
Matthew Eric Brendzel, EE '10
Qiushi Mao, CSE '09

2006 Inductees
Shutong Zhang, SSE '09


Last updated September 13, 2011. Copyright 2011 HKN All Rights Reserved